11.03.2016

W miniony piątek odbyło się kolejne wyjście wszystkich przedszkolaków do Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach
na przedstawienie pt."W butach.Kot w butach". Dzieci wraz z ciociami dzielnie maszerowały do teatrzyku, gdyż dopisała pogoda
i nie było konieczności zamawiania autokaru. Przedstawienie bardzo się podobało zarówno maluchom jak i starszakom. Była to opowieść oparta na baśni "Kot w butach", jednak przeniesiona w nowoczesne, miejskie realia. Był to bardzo ciekawy zabieg.Warto zwrócić uwagę na doskonałą grę aktorską, zaawansowane efekty specjalne (np. ogień, mgła ) oraz humorystyczne sceny i żartobliwe teksty, które wprawily wszystkich w dobry nastrój. Po przedstawieniu nagrodzonym ogromnymi brawami, dzieci miały możliwość uczestniczenia w krótkich warsztatach muzyczno-polonistycznych.