05.04.2016 r.

W miniony wtorek w naszym przedszkolu znów gościł Teatr "Syrenka". Tym razem aktorzy przedstawili piękną opowieść o św. Kindze, która przybliżyła przedszkolakom tą osobę i jej historię. Dzieci były bardzo zainteresowane przedstawieniem, ze względu na piękną, zmieniającą się scenerię oraz oryginalne, drewniane kukiełki. Legenda ta ukazywała jak ważne w życiu ludzkim są dobroć i uczciwość i że zawsze zostają ukarane złe zachowania. Piękne ścieżki dźwiękowe dodawały uroku całemu spektaklowi. Po zakończeniu przedstawienia atrakcją dla przedszkolaków była możliwość obejrzenia i dotknięcia kukiełek. Dzieci wraz z ciociami z niecierpliwością będą czekały na kolejne odwiedziny teatrzyku w przedszkolu.