12.04.2016

Dwunastego kwietnia b.r. w naszym przedszkolu gościł Teatrzyk "Tomcio". Przedszkolaki wraz z ciociami i siostrą dyrektor obejrzały spektakl pod tytułem "Krowa Kłamczucha". Był on oparty na znanej bajce o kozusze kłamczusze. Dzieci były bardzo zaciekawione przedstawieniem, ponieważ na scenie ciągle się coś działo, akcja była bardzo wartka, a teksty żartobliwe. Uwagę przyciągały również piękne, kolorowe kukiełki. Najważniejszy jednak był przekaz tej opowieści, mówiący o tym, że kłamstwo jest rzeczą złą i nie popłaca nikomu oraz że dobro i przebaczenie zawsze zwycięża. Po zakończeniu przedstawienia każda grupa przedszkolna mogła zrobić sobie zdjęcie z jedną z kukiełek, co było dla ddzieci wielką atrakcją.