09.10.2016r.

W niedzielę dziewiątego października b.r. w kaplicy akademickiej Jana Pawła II w Kielcach nastąpiło rozwiązanie konkursu papieskiego zorganizowanego przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zadaniem uczestników było przedstawienie postaci Jana Pawła II dowolną techniką. Dzieci z naszego przedszkola brały udział w tym konkursie, dlatego na Mszy św. poprzedzającej rozdanie nagród pojawiły się one wraz z Rodzicami oraz pracownicy przedszkola. Podczas Mszy św. można było wysłuchać świadectwa jednej ze stypendystek Fundacji, a jak zwykle przepiękną, muzyczną oprawę Eucharystii zawdzięczamy cioci Magdzie z „Biedronek” wraz ze scholą. Po jej zakończeniu nastąpiło rozwiązanie konkursu i radości wszystkich nie było końca, gdyż rozdano wiele nagród, a każdy kto przygotował pracę został wyróżniony.