27.10.2016r.

W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste wydarzenie, a mianowicie Pasowanie na Przedszkolaka trzylatków z grupy „Słoneczek”. Przedszkolaki wraz ze swoimi ciociami długo przygotowywały się do tego dnia-nauka wierszyków, piosenek, niezliczona ilość prób, by wszystko wypadło pięknie podczas przedstawienia nie poszło na marne. Całe przedszkole było zachwycone występem maluchów, a przede wszystkim ich odwagą-wszystkie dzielnie stały na scenie i z gracją otrzymały pasowanie od Siostry Dyrektor. Na koniec czekała na nich niespodzianka w postaci wielkiego pysznego tortu ze świeczkami i pięknym słoneczkiem z marcepanu. Także inne przedszkolaki otrzymały coś słodkiego z okazji święta trzylatków.