25 października po raz kolejny, nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość- Profesor Pytalski. Przeprowadził warsztaty naukowe, w których uczestniczyły dzieci z grupy:  Motylki, Biedronki, Gwiazdki i Jagódki.  Profesor wraz z dziećmi odkrywał tajemniczą siłę powietrza zwaną ciśnieniem atmosferycznym oraz jak działa ciśnienie i jaka jest jego siła. Sympatyczny Profesor Pytalski udowodnił nam, że nauka może być fantastyczną zabawą. Podczas spotkania, dzieci w bardzo prosty i przejrzysty sposób odkrywały tajemnice otaczającego nas świata oraz uczestniczyły w eksperymentach naukowych. Z wielkim skupieniem dzieci śledziły wszystkie doświadczenia. Wyjątkowe zajęcia miały na celu rozbudzenie u dzieci ciekawości w poznawaniu świata oraz ukrytych zasad fizyki w codziennym życiu.