Jak co roku  20.09. we wtorek obchodziliśmy w naszej Motylkowej grupie Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek. Zaczym jednak odbyła się zabawa, Motylkowe starszaki opowiadały, jak ważna to rola bycie przedszkolakiem. Dzieci wiedzą, że aby świętować należy wypełniać dobrze swoją rolę. Szacunek, pomoc i zgodna współpraca z kolegą i koleżanką to atrybuty przedszkolaka. Potem już tylko byl czas na wspólną, radosną zabawę. Na koniec dzieci otrzymały kolorową niespodziankę - dmuchane, zakręcane cudaki. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.Wszystkim przedszkolakom tym małym i tym dużym składamy życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają! Motylkowe Panie