Grupa Stokrotki w dniu 25 maja miała swoje podwójne święto obchodząc Dzień Rodziny i Dzień   Grupy. Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Dzień ten rozpoczęliśmy wspaniałym występem naszych przedszkolaków, na które licznie przybyli rodzice. Dzieci miały okazję zaprezentować program artystyczny poświęcony rodzinie śpiewając piosenki, tańcząc i recytując wierszyki . W prosty i zarazem zabawny sposób przedstawiły rolę jaką pełnią poszczególni członkowie rodziny: do czego służy tata, mama, a do czego potrzebne są dzieci? Po zakończeniu przedstawienia dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty.

Dzień ten w przedszkolu obfitował w emocje nie tylko ze względu na przedstawienie, ale również na piknik, który odbył się na przedszkolnym placu zabaw. Główną atrakcją a zarazem niespodzianką dla dzieci przygotowaną przez rodziców był wielki dmuchany zamek. Dzień ten dla wszystkich minął w miłej i rodzinnej atmosferze pełen radości, szczęścia i uśmiechu przede wszystkim na twarzach naszych wspaniałych przedszkolaków.